Noví tvůrci – díl 21: průhledné mapy, mazlivé polštářky a učící věže

Mapujeme svět (profil)
Dětské zboží, Zábava a hry

Na to, abyste zmapovali celý svět, potřebujete hodně času a spoustu peněz. Nebo se svěříte do péče tvůrců Mapujeme svět. Jejich průhledné mapy jsou opravdu jedinečné a umožňují, aby na ně děti při objevování světa, Evropy nebo České republiky kreslily. A zatímco některé produkty nabízí jen jednu velkou mapu bez popisků, v rámci velkolepého Atlasu světa dostanete ještě sadu kontrolních vrstev. Lze tak zábavně objevovat pohoří, pouště nebo řeky. Kouzlo ale nastane při použití lupy, která umožní některé vrstvy oddělit, a tak se lépe soustředit na některé listy.
KERAMIKA by Petra Niklová (profil)
Domov & Zahrada, Šperky, Umění

Když se zkombinuje hlína s dalšími materiály, ale především s tvůrčím talentem, vznikne vždy něco unikátního. A tvůrkyni Petře Niklové rozhodně talent nechybí. V připravených tvarech si najde svoji cestičku, otevře svým produktům srdce a vloží na správná místa ty nejvhodnější materiály. Může jít o sklo, kameny nebo i klíč. Kde je bujná fantazie, tam mohou být nezapomenutelné výrobky. A nezáleží na tom, jestli budete hledat mísy, čelenky nebo figurky, nikdy nenajdete stejný kus. Pak je tedy třeba nečekat a jeden takový produkt si vybrat, než z nabídky navěky zmizí.
emmca.cz (profil)
Dětské zboží

Je to jako nějaké kouzlo. Vyberete si části, materiály, barvy, vzory, všechno to naházíte do jednoho koše, zaplatíte a chvíli počkáte. No a pak se jako mávnutím proutku u Vašich dveří objeví hotová výbavička pro Vaše miminko. Jenže ve skutečnosti to není kouzlo, ale spousta práce a šikovnosti, kterou disponuje tvůrkyně emmca.cz. V nabídce nemá tvůrkyně jen tradiční hnízdečka, ale milující maminky potěší i copánkový mantinel, koš na hračky nebo heboučký hajánek. Vše vyrobeno pečlivě a rukou.
Veronika Přichystalová (profil)
Dětské zboží, Zábava a hry

Malí kuchtíci se vždy rádi podílí na tom, když maminka nebo tatínek vaří. Jenže těžko může být ve Vašich možnostech krájet zeleninu a ještě u toho hlídat potomka, aby nespadl ze židle, kterou jste mu k lince přistavili. No a proto jsou tu učící věže, které vyrábí Veronika Přichystalová. Jedná se o edukační pomůcku na základě Montessoriho principů, dostupnou v několika barevných variantách. Dítě jednoduše vystoupá vzhůru a je ze všech stran obklopeno přepážkou, takže nemůže jen tak ztratit rovnováhu a přepadnout.
Ledova.cz (profil)
Domov & Zahrada, Móda, Šperky

Máte rádi všechno pěkně esteticky rozmístěné, zatímco zákusek čeká pěkně uložený a schovaný pod pokličkou? Pak budete nadšení z výrobků Ledova.cz, která nabízí kompletní sety prostírání, včetně servírovacího podnosu s pokličkou. Ta se hodí třeba i na chléb. Nabídku vybavení do kuchyně ale doplňuje řada krásných ošatek a perfektních chlebníků. Vše vyrobeno ručně z bavlny. Jedinečná je ale také nabídka módy, kterou tvoří kabelky, čepice, vše opět v parádním a nezapomenutelném designu.