Noví tvůrci – díl 89: krémy v souladu s pletí, voňavé domovy a snové šperky

Dream Handmade (profil)
Móda, Šperky

Měli jste už někdy tak živý sen, ve kterém jste se cítili jako v realitě? Vše, čeho jste se dotkli Vám připadalo jako skutečné. Kdybyste si mohli z něj vzít jednu věc s sebou zpět do svého života, co by to bylo? Tvůrkyně vystupující u nás pod profilem Dream Handmade by si jednoznačně zvolila šperky. Ale ona nemusí putovat do žádných snů, protože umí takové snové náhrdelníky, náušnice a náramky sama vyrobit. Vznikají tak nádherné šperky z kroužků, které působí až jako rekvizity z nějakého fantasy seriálu nebo filmu. Mezi komponentami překvapí třeba ozubená kola, která dají vzniknout nejen řetězům na peněženku, ale třeba i efektním kapesním hodinkám.
Džemy od Drahy (profil)
Jídlo & Pití

Ty džemy jsou tak dobré! Jsou plné chuti a obsahují velký podíl ovoce. Ty musely být drahé. Ne, drahé nebyly, ale jsou od Drahy! Právě tvůrci Džemy od Drahy nabízí své džemy všem, kdo mají chuťové pohárky naladěné na sladkou notu. Jejich výroba je rodinnou tradicí, která se předává už od prarodičů. Recepty jsou zachované, takže je zaručena kvalita a především to, že jsou výrobky zcela bez jakékoliv chemie nebo barviv. V nabídce jsou nejen džemy slazené cukrem, ale i sklenice vhodné pro diabetiky. Dočkáte se tak klasických, ale neodolatelných, meruňkových nebo jahodových dobrot, ale překvapí Vás třeba ty vyrobené ze slívy.
Feelo Cosmetics (profil)
Kosmetika

Jsou to výrobky, které budete cítit po celém těle. Vaše kůže s nimi splyne a pohltí nadpoloviční většinu do sebe. Tvůrci ve Feelo Cosmetics se zaměřují na to, aby jejich kosmetika byla složena jen a jen z toho dobrého a zdraví prospěšného. Díky tomu vyrábí šperky mezi kosmetikou, kde první dojem začíná jejich luxusním pleťovým máslem Cupuacu. To je vzácné svojí úspěšností hydratace. Výjimečné jsou ale také šlehané kokosové oleje, které fungují skvěle na ošetření problémů s pletí. Výrobky se autoři snaží dále odlišit, takže nabízí i takové, které neobsahují žádné přidané vůně či parfémy.
LV šijeme dětem (profil)
Dětské zboží, Móda

Les a včely. Ale stejně tak i další zvířátka, květiny nebo dinosauři. Mývalové a broučci. To všechno ožívá na dětském oblečení od tvůrců LV šijeme dětem, kteří z veselých látek vytváří módu, která rozdává radost těm nejmenším. Ale nemusí to být jen čepice, sukně nebo capáčky, ale třeba i deky, nepromokavé přebalovací podložky nebo čelenky. Nic z toho nechybí v nabídce malé rodinné firmy, kde se dočkáte osobního přístupu a výroby na míru. A když už dospělí nakupují pro své děti, mohou si zde pořídit nějaký módní kousek i pro sebe a to třeba i v nadměrné velikosti.
Rozvoněno (profil)
Domov & Zahrada

Znáte ten pocit, když někam přijdete a první dojem, kterého se dočkáte, je čichový? Každý domov totiž voní jinak a náš nos má neuvěřitelnou schopnost zapamatovat si zážitky a zase je přivolat, když cítíme danou vůni znovu. A přesně proto zatoužíte po svíčkách od Rozvoněno, aby právě ten Váš domov voněl lahodně a vzbuzoval jen ty dobré a příjemné vzpomínky. Základní vonnou přísadou je levandule, která ve spojení se sojovými a kokosovými vosky vytváří dlouhotrvající a ekologickou atmosféru pro každý domov. Pokud ale zrovna z nějakého důvodu neholdujete houpajícímu se plamínku svíček, můžete si u tvůrců pořídit třeba vonné pytlíčky.