Tvůrci pro dobrou věc

Novinek jsme Vám tento týden představili už spoustu. Můžete si o nich přečíst více v našem nedávném blogovém článku. Ale přesto jsme si pro Vás připravili ještě jedno velké překvapení.

Už v následujících dnech se na našem Facebookovém profilu odehraje první dobročinná aukce. Některý z našich šikovných tvůrců věnuje jeden ze svých výrobků na podporu dobré věci.

Na profilu připneme právě probíhající aukci, abyste ji snadno našli. Pokud budete chtít přihodit, stačí do komentáře napsat hodnotu Vašeho příhozu. Platné jsou pouze komentáře pod připnutým příspěvkem, komentáře na sdílených příspěvcích jsou neplatné. Po skončení aukce vyhlásíme vítěze, ten pak platbu odešle přímo na transparentní účet s výjimkou částky za dopravu. Minimální příhoz bude vždy uveden v připnutém příspěvku, stejně tak začátek i konec aukce.

Nejedná se o veřejnou sbírku, nevybíráme od účastníků žádné finanční prostředky, ani za tuto činnost nepobíráme žádné odměny. Podpořit lze pouze ty subjekty, které mají transparentní účet.

Nezůstane samozřejmě u jedné aukce, ale postupně bychom chtěli s mírnými časovými rozestupy nabídnout výrobky dalších tvůrců. Pokud tedy chcete koupit nějaký dárek, a u toho přispět na dobrou věc, sledujte náš Facebook.

Projekt samozřejmě zůstává pod záštitou Naše české ručičky. Současně na našem webu vznikne nová sekce Tvůrci pro dobrou věc, ve které budeme uveřejňovat statistiky, výsledky dražeb i předměty, které jsme vydražili.

Více informací najdete v sekci Otázky a odpovědi.