Unboxing českých produktů

Dnes bychom Vám chtěli představit a nabídnout novinku, která zcela změní vnímání českých tvůrců a jejich výrobků online. Vyrábíte náramek, kabelku nebo třeba dřevěné produkty? Vaše produkty vystihne lépe video než fotografie?

Pošlete nám jeden kus, který reprezentuje Vaši práci a šikovnost. My jej přímo před kamerou vybalíme ze zaslané krabice a krátce představíme. Výsledné video pak nahrajeme na náš nově vytvořený YouTube kanál a nasdílíme fanouškům na Facebooku.

Rozbalený výrobek si ale neponecháme! Místo toho jej nabídneme v soutěži všem našim fanouškům na Facebooku. V tomto soutěžním příspěvku Vás označíme, aby si Vás soutěžící mohli snáz najít.

A tuto službu, která nemá svým rozsahem a zaměřením na českém Internetu konkurenci, Vám nabízíme opět ZDARMA!

Jediné, co musíte udělat Vy, je vybrat nějaký výrobek, na který jste obzvlášť hrdí, a poslat nám jej Zásilkovnou! V případě, že máte o naši novou službu Unboxing českých produktů zájem, napište nám e-mail na adresu info@nase-ceske-rucicky.cz s předmětem Unboxing.

Mějte na paměti, že před kamerou se bude odehrávat kompletní rozbalení výrobku. Tím dojde nejen k prezentaci Vašeho produktu, ale také k představení způsobu balení, který používáte k jeho transportu.

Podmínkou je existující a schválený profil tvůrce na portále Naše české ručičky.