Náš tým

Už nás nebavilo nečinně přihlížet existenčním problémům, které mají všichni šikovní čeští tvůrci, odvážní podnikatelé i malí řemeslníci. Rok 2020 byl pro všechny velmi krušný a my jsme se rozhodli přiložit ruku k dílu a pokusit se najít řešení.

Cesta za projektem začala v září roku 2020, když se zrovna země nadechovala, ale současně začaly hrozit nové restrikce. V tu chvíli jsme pomalu brousili náš projekt a snažili se myslet na všechny. Díky tomu a pečlivému technickému vývoji jsme sice propásli Vánoce, ale nyní můžeme vyjít s hlavou vztyčenou do roku 2021 a nabídnout všem podnikavým Čechům místo, kde se mohou sejít. Představujeme Vám Naše české ručičky.

Stěžejním cílem od první chvíle je sdružit všechny tvůrce na jednom místě bez ohledu na to, jestli prodávají na svém vlastním webu, na Facebooku, na jiné nákupní galerii pro tvůrce (např. Flér nebo Bezva ruce) nebo osobně na řemeslných trzích. Všichni bez rozdílu se mohou u nás zdarma zaregistrovat a být vidět. Jsme jediné místo, kde si vyberete ze všech šikovných českých ručiček bez jakékoliv diskriminace a můžete mezi nimi vyhledávat v přehledně sestavených kategoriích, výrobních materiálech, darovacích příležitostech nebo podle vzdálenosti od Vaší aktuální pozice.

Myslím si, že vzdálenost mezi českým spotřebitelem a podnikatelem je potřeba zkrátit. Znám spoustu skvělých, rodinných firem, o kterých nikdo neví a je to hrozná škoda.

Dušan

Founder

Snažím se dělat všechno naplno, což má své plusy i mínusy. Největším mínusem je nedostatek času. Profesně se věnuji programování a chodu naší firmy.
Ve volném čase rád vyrážím na ryby a nebo usedám na motorku.

Hledali jsme cestu z temnot pro české řemeslníky. Nakonec jsme se rozhodli, že jim sami posvítíme...

Dušan

Founder

Neustále potřebuji vytvářet něco nového a originálního. Nalezl jsem se nejen v programování, ale také ve vývoji originálních produktů. Ve volném čase se uchyluji domů k rodině a pohodě deskových her.

Máca

Redaktorka, copywriterka

Radek

Foto, video, audio

 

O firmě:

YouSee.yt, s.r.o.
IČO: 08053090
Spisová značka: C 111629 vedená u Krajského soudu v Brně
Den zápisu: 9. dubna 2019
Sídlo: Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno