Noví tvůrci – díl 81: tetování pro kšiltovky, masové bonbóny a malenky z folklóru

Ateliér RéziKa (profil)
Dětské zboží, Domov & Zahrada, Móda, Umění, Zábava a hry

Místo, kde folklor a tradice nejsou jen pohádkou, kterou Vám vypráví babičky. Dílna, ze které na Vás dýchne nostalgie a pocit, že historie vlastně pokračuje dál. Tvůrkyně v rámci profilu Ateliér RéziKa totiž nejenže má v srdci kreativitu, ale dokáže dát svým představám řád a vytvořit něco krásného, co budete mít doma. Navíc ji stačí vlna a len, které zpracuje a následně z nich dokáže pouze šikovnýma rukama vytvořit kouzelné dřevěné Malenky. Oboustranné figurky, které jsou celý den v jednom kole. A Vy můžete být s nimi, protože tohle je krásná a klasická dřevěná hračka. Ale kromě toho v nabídce najdete i malované plecháčky nebo další kresby, které si za zdroj berou folklor.
POCTIVÝ GRUND sušené maso (profil)
Jídlo & Pití

A je to tady. Poslední vrchol stojí před námi a klepe se strachy, protože ví, že ho dnes pokoříme! Jenže strmý sráz vyžaduje pevný stisk, klidný dech a hlavně poctivou dávku energie. Třeba z bonbónů. Ale nebojte se, nejde o žádný cukr. Tentokrát budete čerpat svoji sílu z pořádného kusu sušeného masa, který s pomocí svého umu, soli, koření a jablečného octa, dodávají až k Vám do batohu tvůrci Poctivý grund. Nejenže takové kousky sušené falešné svíčkové využijete na cestách. Jedná se také o skvělé mlsání třeba na nějaké oslavě. Do jednoho takového sáčku se vměstná spousta energie a chuti.
Dřevo dětem (profil)
Dětské zboží

Někdo by si mohl myslet, že dřevo se dětem hodí tak maximálně jako náhrada meče na procházce lesem. Jenže děti mohou kus voňavého dřeva nejen držet v ruce, ale mohou s ním povzbudit svou fantazii nebo na něm třeba i spát. Tvůrci vystupující pod značkou Dřevo dětem se rozhodli, že právě těm nejmladším nabídnou pořádný nábytek z masivu. Ale když jde o děti, jejich radost zdaleka nekončí u postele nebo skříně. Dále v nabídce autorů najdete třeba i hračky. Svojí tvorbou se snaží konkurovat nekvalitnímu, dováženému nábytku a nabídnout vynikající alternativu, kterou nebudete moci odmítnout.
DirtyCustomCaps.cz (profil)
Móda, Umění

Tetování zní bolestivě a nevratně. A nezáleží na tom, jestli jste člověk nebo kšiltovka. Ale z pohledu nás, jako milovníků pokrývek hlavy s kšiltem, je tahle představa úchvatná. Tvůrci DirtyCustomCaps.cz totiž nabízí vyšívací studio, jehož činnost se zaměřuje právě a jen na tetování čela. Ne Vašeho, ale toho, které budete nosit na něm. Kšiltovky všech barev a tvarů (přes tři stovky od různých výrobců) jen čekají na to, až si je vyberete, a vymyslíte si svůj vlastní a jedinečný design. Nebo se spokojíte s některým již připraveným. A protože se jedná o opravdu jedinečnou službu, autoři si museli stvořit také vlastní vyšívací programy pro stroje. Nemáte rádi kšiltovky? Žádný problém! Tetovat jdou totiž i kulichy!
Bagydesign  (profil)
Domov & Zahrada, Móda

Mysleli jste už někdy na to, že i svačině může být zima? Když si ji vezmete s sebou na cestu, ať už do tramvaje, do školy nebo do práce, začnou jí brzy mrznout špičky. A to tak vehementně, že za chvíli ztratí chuť. Tedy ne ona, ale Vám tolik nebude chutnat, až se do ní zakousnete. No a tady nastupuje čas pro supermana dneška, pro Bagetovku od tvůrců Bagydesign. Pokud si totiž uložíte svoji dávku energie na cesty do tohoto lněného pytlíku, bude tam mnohem spokojenější. No a navíc budete dělat službu přírodě, protože sáček jde bez problémů vyprat. Že nejíte bagety? Nevadí! Autoři mají v nabídce celou řadu oblečků a přikrývek pro pečivo, ať už je to Bagydesign Chlebovka nebo Rohlíkovka.