Noví tvůrci – díl 93: kamenné světlušky, móda pro cvoky a šperky z louky

Hledáte nějaké české výrobky? Nejenže se můžete inspirovat v tomto a ostatních dílech blogu. Pokud ale nenajdete svůj výrobek, můžete využít naše fórum Poptávka, jehož příspěvky mohou tvůrci odebírat na e-mail!

Tvůrci, líbí se Vám naše články? Chtěli byste u nás mít podrobný článek, který bude věnovaný pouze Vám a Vaší tvorbě? Pak pro Vás máme tuto službu. Je tam i varianta ZDARMA 🙂 A pokud nejste spokojeni se svými fotografiemi produktů, vyrobíme Vám je za nejnižší cenu na Internetu!

A teď už pojďme na dnešní díl…

Kamenyprozdravi.cz (profil)
Domov & Zahrada, Móda, Poskytování služeb, Šperky, Umění

Všichni potřebujeme energii. Někdy nám ji dodá rodina, pocit štěstí nebo třeba práce, ale jindy potřebujeme pomoc. A právě tady jsou připraveni pomoci tvůrci vystupující pod značkou Kameny pro zdraví. V jejich nabídce naleznete drahé kameny pro nejrůznější účely, obvykle broušené. Ta největší energie je ale cítit už daleko od jejich kamenného obchodu ve Velvarech. Tu vyzařuje obrovská nabídka orgonitů od známých pyramid, přes koule, srdíčka, kužely nebo světlušky. Některé kameny odpuzují lži, jiné zase pomohou odhalit pravou lásku. Pokud toužíte po nějakém novém náboji nebo potřebujete dodat sílu, pak si určitě vyberete.
Na kopečku (profil)
Domov & Zahrada

V srdci může rašit nejen láska, ale mohou zde hořet také svíce. A přímo ze svého srdce je pak rozdávají do světa tvůrci vystupující pod značkou Na kopečku. Voňavým plamínkům sojových svíček dělají společnost také vosky do aromalampy. Prostě něco pro vůni každého domova, ať už vyhledáváte sladkou čokoládu, šťavnaté jahody nebo třeba aroma kávy. Nic není v této malé dílně nemožné. Ani vosky ale nemusí být schované někde uvnitř keramické misky, protože mohou udělat parádu jako závěsná dekorace. Ale i z těch nejobyčejnějších vosků lze udělat parádní dárek, protože mohou nabývat nejrůznějších tvarů.
Natural Jewellery (profil)
Šperky

Asi všichni jsme jako malí pletli věnečky z lučního kvítí, a pak si užívali jejich křehkou krásu. Teď už jsme dospělí a naskýtá se nám jedinečná možnost užít si tuto v přírodě objevenou nádheru znovu. A to v mnohem trvalejší podobě, kterou si pro nás připravila tvůrkyně Natural Jewellery. Její květiny a lístky zalité v pryskyřici umí nadchnout a při tom svým průhledným vzhledem zůstat naprosto decentní. V nabídce najdete třeba i prsteny nebo přívěsky vhodné klidně i pro muže. Ať už se necháte uhranout modrou pomněnkou nebo chmýřím pampelišky, vždy se budete cítit přesně tak, jako kdysi dávno – volní a spojení s přírodou.
JM Design (profil)
Dětské zboží, Móda

Oblečení má vyjadřovat osobnost každého z nás. A takové si v obchodě prostě nevyberete, protože jej bude na sobě nosit spousta dalších. A ta představa, že pak potkáte kamarádku se stejnou kabelkou, je děsivá. Proto je mnohem lepší nechat šití na někomu šikovném, třeba na tvůrkyni JM Design. Tašky i oblečení, ale především široký výběr látek, ze kterých je možné jej ušít. Třeba i softshellové oblečení pro děti. Zakázkové šití na míru je prostě tím hlavním, co plní čas této tvůrkyně, takže pokud chcete něco, co nikdo jiný nemá, pak se na ni rozhodně obraťte.
Cvok (profil)
Móda, Šperky

Kdo je to cvok? Člověk, který dělá věci trochu jinak, než ostatní? Člověk, který se chce odlišit? Vystoupit z davu? No a přesně tahle definice sedí i na zákazníky autorky, která stvořila značku Cvok. Umožní jím se odlišit, ať už prostřednictvím oblečení, tak šperků. Autorka si vše kompletně sama navrhuje a na výsledku je to znát. Osobité návrhy a jedinečný design vynikne nejen u šperků, ale třeba i u dětského oblečení, precizně sednoucích košil nebo pohodlných vest. To vše s důrazem na používání ekologických materiálů.