Noví tvůrci – díl 96: korálky na provázku, pohádková vykrajovátka a tajné deníky

Hledáte nějaké české výrobky? Nejenže se můžete inspirovat v tomto a ostatních dílech blogu. Pokud ale nenajdete svůj výrobek, můžete využít naše fórum Poptávka, jehož příspěvky mohou tvůrci odebírat na e-mail!

A teď už pojďme na dnešní díl…

Amess (profil)
Domov & Zahrada, Šperky

Věština lidí navléká korálky na provázky nebo na nit. V tom případě je dominantou výsledného náramku právě jen spousta kulatých ozdob. Ale tvůrkyně Amess korálky dokáže zakomponovat krásným způsobem do žíhaného drátu a vytvořit úchvatné stromy života, spirály, magické mandaly a jiné nástěnné dekorace. Ty září všemi barvami a vyzařují do svého okolí spoustu pozitivní energie. A pokud zrovna nehledáte něco na pověšení na zeď, najdete u autorky také líbivé plstěné brože, ačkoliv i zde nesmí chybět korálky.
Domus Aurea (profil)
Domov & Zahrada, Poskytování služeb

Každý obraz, každou mandalu nebo macramé lapač snů bereme jako perfektní doplněk a dekoraci domova. Ale co začít uvažovat o zdobení domu či bytu v úplně nových dimenzích? Tvůrci pod značkou Domus Aurea nabízí jedinečné luxusní povrchy vhodné na zdi. S pomocí benátských štuk tak vznikají plochy imitující kamen nebo mramor a dokonale doplňující dnes oblíbený moderní interiér.
MyOnlyMy (profil)
Sport & Hobby, Zábava a hry

Diář je věrný společník. Je to stvoření, které za Vás dýchá a ve správnou chvíli Vám našeptá všechno, co potřebujete vědět. Jen se o něj musíte starat přesně jako o každého jiného domácího mazlíčka. Musíte ho pravidelně krmit svými poznámkami a schůzkami, aby Vám pak mohl dokázat svoji užitečnost. A takový diář na míru umí vyrobit tvůrci vystupující pod značkou MyOnlyMy. A pokud se nechcete omezovat počtem stránek, stačí si objednat diářové desky a popustit uzdu fantazii s využitím chytrých náplní.
Vru. u nejen náramky (profil)
Šperky

Každé holé zápěstí je místem, které nevyužívá potenciál, jak vyjádřit osobnost. Je to místo, které je společně s ušními lalůčky přesně tím prostorem, kde můžete povolit uzdu svojí fantazii. Třeba s pomocí náramků od tvůrkyně Vru.u, která jich má v nabídce spousty. Nechce se unést řečí kamenů nebo jednoduchých ozdob. Překvapte ostatní barevnou spletí obalenou v síťce. Chystáte se k vodě? Vyměňte své zápěstí za kotník a předveďte se s krásnými náramky na kotník. Parádu s nimi můžete udělat i po sezóně v termálech!
Kukz Design (profil)
Domov & Zahrada, Poskytování služeb, Zábava a hry

Když pečete cukroví nebo perníčky, jsou výsledkem jen různé náhodné tvary? Chtěli byste do své kuchyně dodat trochu hravosti a osobitý styl? Pak určitě uvítáte parádní vykrajovátka od Kukz Design. V nabídce tvůrci mají desítky zajímavých tvarů od zvířátek, přes květiny a ovoce až po sportovní tvary. Všechny na sebe může vzít i Vaše pečení, pokud si je pořídíte! Máte jinou představu? Protože za vznikem vykrajovátek stojí 3D tiskárna, můžete si vymýšlet a všechny sny o okouzlení návštěv si nechat splnit!