Vytvoříme Vám produktové fotografie

Pokud prodáváte na Internetu, pak nejde pouze o to, abyste měli kvalitní, poctivý a krásný výrobek. Především potřebujete pěkné fotografie, které krásu Vašich produktů podpoří. A řada z Vás řeší nedostatek technických znalostí nebo nedostatečné vybavení.

Proto jsme se rozhodli nabídnout hned dvě služby produktové fotografie. Výsledkem budou fotografie, za které se nemusíte stydět a které budou mnohem lépe prezentovat Vaši práci.

V řadách českých tvůrců na portále Naše české ručičky je řada výrobců, jejichž každý produkt je unikát. I na ty jsme při vymýšlení našich fotografických služeb mysleli. Mohou si s naší pomocí vybudovat fotografické portfolio, které bude jejich práci reprezentovat, ačkoliv nebude přesně odpovídat aktuálně nabízeným výrobkům. Je neméně důležité mít i kvalitní obsah pro sociální sítě nebo propagaci. A proto přicházíme s konceptem příběhových snímků.

Jaké fotografické služby nabízíme?

Z Vašich zpráv a požadavků jsme vybrali dva nejčastější požadavky a připravili jsme nabídku služeb, které si můžete u nás nově pořídit.

Produktová fotografie je taková klasika, kterou potřebujete hlavně v případě, že provozujete internetový obchod. Jedná se o fotografii výrobku na bílém pozadí. Produkt na ní výborně vynikne, především pokud si jej zákazník chce opravdu detailně prohlédnout. Výsledkem nabízené varianty služby je tedy jedna upravená fotografie Vašeho produktu, kterou obdržíte elektronicky.

Oproti tomu příběhová fotografie je vhodná především na propagaci na sociálních sítích nebo v blogových článcích. Produkt je v ní zasazený do přirozeného prostředí. Fotíme převážně v přírodě, mezi květinami nebo v lese. Každá fotografie je unikát. Tyto fotografie pomáhají zdůraznit jeho kvalitu, případně odlišnost od konkurence. Opět Vám výsledné snímky zašleme elektronicky.

Protože se pohybujeme stále v rámci portálu Naše české ručičky, dostanete ke každé objednávce ještě něco navíc. Ať už si objednáte produktovou nebo příběhovou fotografii, nejenže Vám výsledné fotografie zašleme v digitální podobě. My je ještě navíc připojíme k Vašemu profilu tvůrce, případně k produktu, pokud jej máte u nás vystavený.

Kolik to stojí?

Fotografování nabízíme za jednu z nejnižších cen na Internetu, protože chceme i nadále podporovat české tvůrce. Kvůli udržení této ceny jsme se rozhodli jej realizovat vlastními silami bez zapojení externistů.

Doba dodání snímků je 14 dnů od doručení produktu na fotografování. V případě venkovní příběhové fotografie může být doba ovlivněná také roční dobou a povětrnostními podmínkami.

Mohu se někde podívat na Vaše portfolio?

Všechny výsledné fotografie budeme sdílet na našich sociálních sítích s odkazem na profil tvůrce. Navíc jsme vytvořili samostatnou galerii, ve které najdete již hotové snímky seřazené podle tvůrců. Na galerii produktů se můžete podívat zde.