Noví tvůrci – díl 94: budovy v uších, rohlík s medem a superovoce

Hledáte nějaké české výrobky? Nejenže se můžete inspirovat v tomto a ostatních dílech blogu. Pokud ale nenajdete svůj výrobek, můžete využít naše fórum Poptávka, jehož příspěvky mohou tvůrci odebírat na e-mail!

Tvůrci, líbí se Vám naše články? Chtěli byste u nás mít podrobný článek, který bude věnovaný pouze Vám a Vaší tvorbě? Pak pro Vás máme tuto službu. Je tam i varianta ZDARMA 🙂 A pokud nejste spokojeni se svými fotografiemi produktů, vyrobíme Vám je za nejnižší cenu na Internetu!

A teď už pojďme na dnešní díl…

Šperky a tvoření z pryskyřice (profil)
Šperky, Umění

Jedna jediná kapka dokáže zmrazit čas a uchovat život. Takové kouzlo umí jen pryskyřice. Nejen ta přírodní, ale i křišťálová, kterou používá autorka vystupující pod názvem Šperky a tvoření z pryskyřice. Hraje si při tvoření nejen s květinami a jejich lístky ve špercích, ale experimentuje třeba i se záložkami. Kombinuje průhledné tvary třeba i s čepičkami, takže si můžete pořídit i třeba přívěsek žalud. Nebo zdobené hodiny. Tvůrkyni nechybí fantazie a chuť se pouštět do experimentů a to se cení.




Medový dvorek (profil)
Jídlo & Pití

Za humny leží medový dvorek. Místo, kde Vás včely probudí jemným dotykem svých nožek od pylu a kde dává dobrou noc bzučení spokojeného úlu. Přesně odsud pochází lahodné produkty, které začínají u klasického medu nejlepšího namazaného s máslem na rohlík, ale zdaleka tam nekončí. Pod značkou Medový dvorek totiž najdete i ochucené medy s příchutí skořice, chilli, kávy nebo kurkumy. Překvapil nás ale především vosk na smažení, který slouží jako alternativa oleje či sádla. Podle tvůrců je skvělý pod jakékoliv dobroty, které zahrnují vajíčka, tedy třeba palačinky, ale i míchaná vejce. Už se nám sbíhají sliny.




Kreativní dílnička (profil)
Dětské zboží, Domov & Zahrada, Umění, Zábava a hry

Myslíte si, že žádný koupený výrobek – byť od zlatých českých ručiček – nemůže vynahradit ten pocit, když něco vyrobíte sami? Právě pro Vás je tu Kreativní dílnička, která nabízí nápady a sady k dotvoření. Ty jsou skvělé především pro děti a ve výsledku z nich mohou být úžasné dárky. Předlohy mohou mít ale třeba i podobu dřevěných výřezů, které podněcují fantazii a může z nich vzniknout celá řada různých výtvorů. Potěší třeba strom života, vánoční stromeček nebo mandaly. S trochou lepení a šikovnými prsty vždy vznikne skvělý dárek nebo předmět jen tak pro radost.




sklenicezdravi.cz (profil)
Jídlo & Pití

Člověk by si myslel, že zdraví je věc, kterou nejde jen tak koupit. Ale tvůrci vystupující pod značkou sklenicezdravi.cz přišli na to, jak ho stáčet do lahví, a pak prodávat. V jejich nabídce najdete širokou nabídku různých sirupů, džemů a pečených čajů. Nejsou to ale jen tak ledajaké příchutě, ale superovoce jako arónie, rakytník nebo muchovník. Jedná se o úrodu z vlastní zahrádky, jejíž výsledkem jsou sirupy, které pomáhají při nejrůznějších chronických potížích a pomáhají nejen získat, ale třeba i posilovat nebo udržovat zdraví.




Nady (profil)
Šperky

Jen tak si chodíte po okolí a koukáte na domy, když vtom dostanete nápad na šperk. Krásně hranatý jako střecha nebo mrakodrap, plný geometrických tvarů, ale o to víc překvapivý. Šperky inspirované architekturou jsou základní nabídkou značky Nady, která do svých výrobků zakomponuje třeba siluety budov. Překvapí Vás, jak elegantní tvary máme všude kolem nás a Vy je teď můžete nosit na oblečení v podobě broží, na ruce jako náramky a prsteny nebo třeba v uších jako náušnice. Pokud se chcete ještě více odlišit, najdete zde vitrážové šperky nebo přímo konkrétní ornamenty ze starobylých staveb.